De LED-inbouwspot voor buitenverlichting 1W 12V IP68 45° is de ideale oplossing voor accentverlichting om de elementen van uw tuin of terras te accentueren.
Kenmerken van de Outdoor Inbouw LED Grondspot 1W 12V IP68 45°
Waterdichte inbouwinstallatie
Deze inbouwspot kan dankzij zijn kleine voetafdruk (diameter van 35 mm) gemakkelijk in de grond worden geïnstalleerd. DeIP68-classificatie garandeert totale waterdichtheid voor gebruik buitenshuis, zelfs onder water. De solide roestvrijstalen behuizing is weerbestendig.
Fijne straal voor gerichte highlighting
Dankzij de stralingshoek van 45° projecteert deze LED-spot een fijne en nauwkeurige straal met een intensiteit van 130 lumen om een decoratief element of een boom in uw tuin in de kijker te zetten. De gecertificeerde LED-technologie zorgt voor een laag verbruik.
Verlicht uw buitenkant subtiel met deze waterdichte accentinbouwspot. Onze after-sales service staat klaar om u te helpen met eventuele installatieadviezen.
Profiteer van 2 jaar garantie op dit product.
| Puissance | 1W |
| Efficacité lumineuse | 130 niet/en |
| Flux lumineux | 130 lm |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 45° |
| Dimmable | Niet |
| Tension | 12V |
| Type de courant | DC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 83 MAH |
| Classe énergétique | E |
| Dimensions | Ø 42 x 70 mm |
| Longueur | 42 mm |
| Largeur | 70 mm |
| Épaisseur | 7 cm |
| Diamètre | Ø 42 mm |
| Diamètre encastrement | Ø35 x 70 mm |
| Type d'installation | Gebouwd -in |
| Indice de protection | IP 68 |
| Orientable | Niet |
| Forme du luminaire | Rond |
| Matériaux | Roestvrij staal |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +50 ° C |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
Bon produit
Bon Spot vendu à un très bon prix, c'est validé!
Ok RAS sur mon achat. Ce Spot est bien.
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
8 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.







