Tag je oprit met het zachte licht hiervan Buiten gebouwd -op plek. Het is perfect voor extra licht in uw ruimte.
Kenmerken van het buitengebouwde -op de plek
Voldoende verlichting
DE Buiten gebouwd -in LED -plek is goedkoop, omdat het slechts 1W vereist om te werken. Zorg ervoor dat u geld bespaart door te kiezen voor deze LED -plek van LED -technologie. Er is een geschikte lichtstroom van 800 lumen op een lichthoek 18 °, wat ideaal is om precieze plaatsen in uw ruimte te markeren.
Een resistent gebouwd -op plek
DE Buiten vloer gebouwd -op locatie is gemaakt van vaste apparatuur zoals staal, het heeft ook Een IP65 -beveiligingsindex. Daarom is het waterdicht en is geen bang voor schokken. Dus u kunt uw buitenavonden zonder problemen uitbreiden!
Gebruik en installatie van de externe plek in de vroege vloer
Gebruik dit Buiten vloer gebouwd -op locatie Om een gangpad in uw tuin te markeren of om uw buitenmuren of gevels te verlichten. Het is perfect geschikt om uw terras te verlichten of lichte stippen rond uw zwembad te creëren. Je moet het gewoon op de grond bouwen met een samenzweringsdiameter van 58 x 72 mm.
Ontdek ons assortiment van Outdoor Mini LED -spots.
| Puissance | 1W |
| Efficacité lumineuse | 80 niet/en |
| Flux lumineux | 80 lm |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 18° |
| Dimmable | Niet |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Classe énergétique | G |
| Dimensions | Ø 65 x 78 mm |
| Longueur | 65 mm |
| Largeur | 78 mm |
| Épaisseur | 7,8 cm |
| Diamètre | Ø 65 mm |
| Diamètre encastrement | Ø60 x 80 mm |
| Type d'installation | Gebouwd -in |
| Indice de protection | IP 65 |
| Orientable | Niet |
| Couleur | Noir |
| Forme du luminaire | Rond |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +50 ° C |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
Plusieurs fois que je commande sur Silumen et je suis souvent satisfait. Ce Spot Exterieur, est un super produit
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
9 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.








