Dit LED 9W IP65 60 ° Outdoor Outdoor Spot is een externe plek die op de grond moet worden opgebouwd voor directionele verlichting. Voor een consumptie van 9W heeft dit product een krachtige lichtopbrengst van 900 lumen.
De hoge beschermingsindex, IP65 garandeert zijn waterdichting tot water en stof.
De optische bundel van deze outdoor Outdoor Spot Sol LED 9W IP65 60 ° zendt één voldoende unidirectioneel licht om uw pad te markeren of om uw ruimte te versieren.
Kies LED -technologie voor uw verlichtingsinstallatie: kwaliteit, lange levensduur, energie -energie. Ze zal je kunnen bevredigen.
Een breed scala aan Buiten gebouwd -in LED -plek wordt ontdekt op Silumen!
| Puissance | Zwijnen |
| Efficacité lumineuse | 100 niet/en |
| Flux lumineux | 900 lm |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 60° |
| Dimmable | Niet |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 41 MAH |
| Classe énergétique | F |
| Dimensions | Ø 180 x 180 x 95 mm |
| Longueur | 180 mm |
| Largeur | 180 mm |
| Épaisseur | 95 mm |
| Profondeur / Hauteur | 95 mm |
| Diamètre | Ø 180 mm |
| Diamètre encastrement | Ø160 x 100 mm |
| Type d'installation | Gebouwd -in |
| Indice de protection | IP 65 |
| Orientable | Niet |
| Forme du luminaire | Rond |
| Matériaux | Roestvrij staal |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +50 ° C |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
Ce produit n'a pas encore d'avis.
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
10 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.









