De Flexibele LED Neon 220V 2835 120LED/m is een flexibele lichtstrip waarmee u gepersonaliseerde LED-installaties kunt creëren. Met een vermogen van 6,5 W/m produceert hij een regelmatige lichtstroom voor een homogene verlichting.
Kenmerken van de Flexibele LED Neon 220V 2835 120LED/m
Flexibel en modulair
Dankzij de flexibele structuur past deze LED-strip zich perfect aan vormen en contouren aan. Het kan tot op de centimeter worden gesneden en past zich aan al uw installaties aan om originele lichtpatronen te creëren.
Regelmatige lichtstroom
Met een dichtheid van 120 LED's per meter (beschikbare lengte: 1 m en 50 m) levert deze LED-neon een perfect regelmatige lichtstroom van 247 lumen per meter. De verlichting zal dus homogeen zijn over de gehele lengte van het lint.
Creëer je eigen decoratieve lichtpatronen met deze flexibele 220V LED neon, verkrijgbaar in 1 of 50 meter, en in 3 witte lichttemperaturen.
| Puissance | 400W (8W/M) |
| Efficacité lumineuse | Hij gebeten niet/en |
| Flux lumineux | 15000 lm (300 lm/m) |
| Type de LED | SMD 2835 |
| LEDs par mètre | 120 LED/M |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 120° |
| Dimmable | Oui |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 1,82 AH |
| Classe énergétique | G |
| Dimensions | 500 x 2 x 1 cm |
| Longueur | 500 cm |
| Largeur | 2 cm |
| Épaisseur | 1 cm |
| Profondeur / Hauteur | 1 cm |
| Indice de protection | IP 65 |
| Variateur | Oui |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +45 ° C |
Chargement des accessoires compatibles…
Il ne fonctionne pas
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
7 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.






