De IP65 LED Strip Kit + 150cm T8 22W LED TL-buis is de ideale LED-verlichtingsoplossing om uw oude T8 TL-buizen te vervangen. Deze kit bevat een IP65 waterdichte LED-strip en een T8 150cm LED-neonbuis 22W alles-in-één, klaar om te worden geïnstalleerd.
Kenmerken IP65 LED-stripset + 150cm T8 22W LED-neonbuis
Waterdichte LED-strip voor veilige installatie
De LED-strip die in deze set wordt geleverd, heeft een IP65-beschermingsgraad, waardoor hij perfect stof- en spatwaterdicht is. Hij kan daarom veilig worden geïnstalleerd in vochtige ruimtes zoals een badkamer, keuken, garage of kelder. De elektronica is beschermd tegen vocht voor een lange levensduur.
Compatibele T8 LED-buis van 150 cm voor eenvoudige vervanging
Deze kit wordt geleverd met een 150 cm T8 LED-neonbuis die direct in de waterdichte LED-strip wordt geïnstalleerd. Profiteer van de nieuwe generatie LED-verlichting dankzij deze complete strip + buiskit. Het vermogen van 22W garandeert een optimale lichtstroom van 2024 lm.
Deze kit is CE en RoHS gecertificeerd en profiteert van een 2 jaar garantie voor gemoedsrust. Neem contact met ons op voor installatieadvies van onze Silumen-experts.
LET OP: De voeding bevindt zich aan één kant van de neonbuis. Bij de buis wordt een starter meegeleverd. Het wordt gebruikt om de starter van uw oude enkelzijdige strips te vervangen. Voor onze strips voor enkelzijdige buizen is geen starter nodig. Zorg ervoor dat u de buis correct installeert: de labelzijde van de buis moet ter hoogte van de elektrische ingang worden geplaatst (d.w.z. ter hoogte van het label op de strip). Onjuiste installatie kan kortsluiting veroorzaken, wat gevaarlijk kan zijn (niet gedekt door de garantie).
| Puissance | 22W |
| Efficacité lumineuse | 150 lm/W |
| Flux lumineux | 3300 |
| Température de couleur | Blanc Chaud (2300K - 3500K) |
| IRC | Ra 80 |
| Angle d'éclairage | 180° |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 Hz |
| Classe énergétique | D |
| Dimensions | 157 x 7 x 6 cm |
| Longueur | 157 cm |
| Largeur | 7 cm |
| Épaisseur | 6 cm |
| Indice de protection | IP65 |
| Type de tubes | T8 |
| Peut accueillir | 1 |
| Matériaux | PVC |
| Certifications | CE & RoHs |
| Garantie | 5 ans |
| Conditionnement | 1 |
| Durée de vie | ~50 000h |
| Temp. fonctionnement | -20°C à +45°C |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
Très bien
Parfait
Impeccable
Gamme PROTUBE · NEREO
Complétez votre installation avec les produits de la même gamme











Explorer les catégories liées
19 catégories

















Questions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.