Aluminium profiel 1m voor LED -strip ondoorzichtige witte hoes is een aluminium balk voor LED -lint van 1 meter lang. Dit is een samengesteld profiel:
- 1x aluminium 1m profiel
- 1x plastic deksel
- 2x haak
- 2x zijafsluiting voor profiel
Dit product wordt gebruikt om 12V- of 24V -linten erin in te voegen. Het heeft het voordeel van het beschermen van LED's tegen stof en het geven van een meer esthetische en elegante weergave. Dit aluminium profiel van een meter met transparant deksel is bevestigd aan elk medium (hout, gips of andere) zonder de tussenkomst van een elektricien.
Ontdek ons brede scala van 12V -profielen.
AANDACHT: Niet compatibel met 220V LED -linten
| Dimensions | 100 x 2,45 x 0,7 cm |
| Longueur | 100 cm |
| Largeur | 2,45 cm |
| Épaisseur | 0,7 cm |
| Profondeur / Hauteur | 0,7 cm |
| Type d'installation | Gebouwd -in |
| Compatible avec | Ruban LED 12V | Ruban LED 24V |
| Couleur | Blanc |
| Forme du luminaire | Lineair |
| Matériaux | Aluminium | PVC |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
Chargement des accessoires compatibles…
Parfait, très bonne qualité
Bonjour Honteux on a jamais été livré Et une nouvelle date donnée par je sais pas qui transport nul
Super Profilé. Top.
Découvrez l'alternative
Nos rubans LED professionnelles — performances supérieures, fiabilité garantie
Explorer les catégories liées
4 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.







