De 30W IP65 Solar Urban LED-lamp (inclusief metalen staaf) is autonome openbare verlichting op zonne-energie, ideaal voor buitenruimtes die niet zijn aangesloten op het elektriciteitsnetwerk. Het robuuste ontwerp is bestand tegen slecht weer en zorgt voor langdurige verlichting.
Kenmerken van de 30W IP65 Solar Urban LED Light (inclusief metalen staaf)
Geïntegreerde zonne-energie
Dankzij het meegeleverde fotovoltaïsche paneel is dit LED-armatuur volledig onafhankelijk: het slaat overdag zonne-energie op in zijn 2200mAh Li-ion batterij, om de hele nacht voor verlichting te zorgen. Voor deze schone, duurzame energievoorziening is geen aansluiting op het elektriciteitsnet nodig.
Onfeilbare robuustheid
De behuizing van gegoten aluminium en het geharde glas geven hem optimale sterkte om schokken en slecht weer te weerstaan. Met zijn IP65-beschermingsgraad werkt dit LED-armatuur perfect ondanks stof, spatwater en temperatuurschommelingen (-20°C tot +50°C).
De 30W IP65 Solar Urban LED Light, geleverd met een metalen installatiebalk, is de ideale openbare verlichting voor geïsoleerde gebieden. Gegarandeerd voor 2 jaar door Silumen.
| Puissance | 30W |
| Efficacité lumineuse | 80 lm/W |
| Flux lumineux | 2400 lm |
| IRC | Ra 80 |
| Angle d'éclairage | 160° |
| Dimmable | Non |
| Tension | 3,2V |
| Type de courant | DC |
| Fréquence | 50-60Hz |
| Intensité | 9,38 Ah |
| Classe énergétique | G |
| Dimensions | 62 x 23,7 x 5,3 cm |
| Longueur | 62 cm |
| Largeur | 23,7 cm |
| Épaisseur | 5,3 cm |
| Indice de protection | IP65 |
| Orientable | Non |
| Forme du luminaire | Rectangle |
| Certifications | CE & RoHs |
| Garantie | 2 ans |
| Durée de vie | ~25 000h |
| Temp. fonctionnement | -20°C à +50°C |
| Solaire | Oui |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
Ce produit n'a pas encore d'avis.
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
6 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.





