Kies voor de verlichting van uw interieur voor dit LED -plafondlicht 13W Wit Round Round IP65
Als u op zoek bent naar een lamp om uw interieur effectief aan te steken, hebt u het gevonden! hier is de LED -plafondlamp 13W Wit Round IP65, Verlichting die de naam waardig is! Met een kracht van 13W gecombineerd met een intense lichtopbrengst van 1050 lumen en een 120 ° verlichtingshoek, je hebt een sterk genoeg plafondlicht om elke kamer met duidelijkheid te verlichten, of het nu je woonkamer, je slaapkamer of zelfs je terras is.
Het ontwerp is niet om te worden overtroffen met een afgeronde en platte vorm van witte kleur, dit plafondlicht kan opgaan in elk decor door een aanzienlijke esthetische aanraking aan te bieden en toch nuchter en discreet te blijven. De installatie is relatief eenvoudig dankzij een uitstekend systeem Waar de draden niet zijn ingebed en u daarom geen gaten in uw plafond hoeft te maken.
Sommige kenmerken van dit LED -plafondlicht 13W Wit IP65
De kenmerken van dit LED 13W Wit -IP65 -plafondlicht mogen niet worden overtroffen en zijn zeer voordelig voor u. Dit plafondlicht is allereerst begiftigd met IP65 -certificering, waardoor hij bestand is tegen zowel stof als waterstralen, waardoor het een ideale lamp is om buiten te gebruiken. Dan, dankzij; LED -technologie, deze LED -plafondlamp heeft een zeer lange levensduur van 20.000 uur En verbruikt heel weinig energie Wat ideaal is om geld te besparen.
Anderen LED -plafondlichten zijn beschikbaar in onze online winkel.
| Puissance | 13 en |
| Efficacité lumineuse | 81 niet/en |
| Flux lumineux | 1050 lm |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 120° |
| Dimmable | Niet |
| Flicker Free | Oui |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 59 MAH |
| Classe énergétique | G |
| Dimensions | Ø 320 x 113 mm |
| Longueur | 320 mm |
| Largeur | 113 mm |
| Épaisseur | 11,3 cm |
| Diamètre | Ø 320 mm |
| Type d'installation | Uitstekend |
| Indice de protection | IP 65 |
| Orientable | Niet |
| Couleur | Blanc |
| Forme du luminaire | Rond |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +50 ° C |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
Ce produit n'a pas encore d'avis.
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
8 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.







