Koop Dit Rond LED -plafondlicht Om uw binnenruimte te verlichten. Het biedt relevante helderheid voor grote ruimtes en het stelt u in staat om grote besparingen te maken, omdat het een schemerbewegingsdetector heeft, en het is een product van de LED -technologie.
Kenmerken van het ronde LED -plafondlicht met bewegingsdetector
Relevante helderheid en verlichting
Dit LED -plafondlicht Biedt een dichte helderheid van 1260 lumen wijdverbreid op een 120 ° verlichtingshoek dankzij de geïntegreerde LED -vlooien. Dit voordeel stelt hem in staat om een licht te verspreiden dat zijn ogen niet verblindt en dat voldoet aan uw verwachtingen. Twee verlichtingskleuren zijn beschikbaar op dit model: warm wit (2300k -3500K) en neutraal wit (4300K - 5500K).
Een effectieve en economische plafondlamp
Voorzien van een schemeringsbewegingsdetector, dit goedkoop plafondlicht Hiermee kunt u energieverbruik besparen. Het komt inderdaad alleen maar aan wanneer een aanwezigheid wordt gedetecteerd en deze zal zich automatisch uitstrekken in het geval van inactiviteit. Dit wordt toegevoegd dat deze plafondlamp een product van LED -technologie is, het verbruikt bijvoorbeeld veel minder dan een halogeenlampje. Je zult niet teleurgesteld zijn over het gebruik ervan!
Gebruik en installatie van het ronde LED -plafondlicht met bewegingsdetector
het gebruik van een Plafondverlichting Biedt u veel voordelen. Geef de voorkeur aan een binneninstallatie omdat volgens zijn IP20 Protection Index, het plafondlicht is gevoelig voor vloeibare lichamen en voor vaste lichamen van meer dan 12,5 mm. Dus je kunt installeer het op uw plafond. U kunt dus genieten van uw plafondlicht op lange termijn omdat het een levensduur van meer dan 20.000 uur heeft.
Ontdek onze hele selectie van Ronde plafondlampen.
| Puissance | 18W |
| Efficacité lumineuse | 70 niet/en |
| Flux lumineux | 1260 lm |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 120° |
| Dimmable | Niet |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 82 MAH |
| Classe énergétique | G |
| Dimensions | Ø 295 x 70 mm |
| Longueur | 295 mm |
| Largeur | 70 mm |
| Épaisseur | 7 cm |
| Diamètre | Ø 295 mm |
| Type d'installation | Uitstekend |
| Indice de protection | IP 20 |
| Orientable | Niet |
| Type de détecteur | Schemering |
| Détecteur | Opgenomen |
| Détecteur mouvement | Oui |
| Temps de détection | <200ms |
| Couleur | Blanc |
| Forme du luminaire | Rond |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +50 ° C |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
pas de notice en Français
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
6 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.





