Ontdek de COB LED Strip 288LED/m Milky 50M 220V, een revolutionaire LED-verlichtingsoplossing. Dit product combineert elegantie en prestaties en is ideaal om de sfeer van elke ruimte te transformeren.
De voordelen van het lint
220V LED-strips, zoals ons gepresenteerde model, bieden uitzonderlijke helderheid en zijn tegelijkertijd energiezuinig. Dit type product is ideaal om sfeer op maat te creëren in uw interieur of bedrijfsruimte. Hun installatie is eenvoudig en hun duurzaamheid maakt ze economisch voordelig.
Hoe installeer je het?
Voor een optimale installatie van 220V LED-strips wordt aanbevolen om 220V LED-strip connectoren te gebruiken. Deze connectoren maken het eenvoudig om de tape op de voeding aan te sluiten en zorgen voor een veilige installatie.
Waar moet je het installeren?
220V LED-strips zijn perfect voor binnen- en buiteninstallaties. Ze passen perfect in 220V-profielstaven , ideaal voor een esthetische uitstraling en extra bescherming. Of het nu gaat om accentverlichting of om meer functionele toepassingen, ze passen zich aan alle situaties aan.
Vertrouw op Silumen, uw verlichtingspartner
Silumen streeft ernaar verlichtingsoplossingen van hoge kwaliteit te bieden. Onze 220V LED-strips zijn ontworpen om aan uw eisen te voldoen op het gebied van prestaties, efficiëntie en stijl.
| Puissance | 500 W (10W/m) |
| Efficacité lumineuse | 70 lm/W |
| Flux lumineux | 35000 lm (700lm/m) |
| Température de couleur | Blanc Chaud (2300K - 3500K) |
| Type de LED | COB |
| LEDs par mètre | 288LED/m |
| Angle d'éclairage | 120° |
| Dimmable | Oui |
| Tension | 220 - 240V |
| Tension d'entrée | 220 - 240V |
| Tension de sortie | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60Hz |
| Classe énergétique | G |
| Dimensions | 5000 x 1,2 x 0,6 cm |
| Longueur | 5000 cm |
| Largeur | 1,2 cm |
| Épaisseur | 0,6 cm |
| Recoupable | 50 cm |
| Indice de protection | IP65 |
| Compatible avec | Variateur |
| Variateur | Oui |
| Matériaux | PVC |
| Certifications | CE & RoHs |
| Garantie | 2 ans |
| Durée de vie | ~25 000h |
| Temp. fonctionnement | -20°C à +45°C |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
Ce produit n'a pas encore d'avis.
Découvrez l'alternative
Nos rubans LED professionnelles — performances supérieures, fiabilité garantie
Explorer les catégories liées
19 catégories


















Questions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.



