Kies een elegant en karakterarmatuur dat ook zal overeenkomen met klassiek interieurs als moderne interieurs. Dit Hout- en metalen ophanging is de kers op de taart die je interieurdecoratie zal voltooien. De structuur van hout zal elk interieur transformeren in een plaats Gezellig en stijlvol De meest chique plaatsen waardig.
De kenmerken van deze geometrische houtophanging
Dimensies en bescherming index
Dit hangend licht is klein met een lengte van 30 cm voor een breedte van 30 cm. Gemeten van zijn supporterbasis, is de armatuur 107 cm hoog, dus denk aan een aanzienlijke plafondhoogte om volledig van de ophanging te genieten.
Met een IP20 Protection Index, het gebruik van deze houten ophanging is alleen binnenshuis.
Compatibiliteit en kracht
Dit Houten ontwerpophanging heeft een aansluiting die geschikt is voor een E27 lamp. Opgemerkt moet worden dat alleen de bollen van 15 watt worden aanbevolen voor het product.
Geometrische houtveringgebruik
Om een gezellige sfeer en een omgevingstoegang tot ontspanning te vestigen, spelen de lichten daar een grote rol. Dit Geometrische houtophanging is een echte kunst van kunst die erin is geslaagd om de complexiteit van praktisch ontwerp te combineren. De geometrische houten structuur is een zeer mooi accessoire dat elke kamer zal verfraaien. Dankzij het licht dat door de lichte basis wordt geleverd, kunt u bovendien zeer grote gebieden zoals salons verlichten.
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Culot | Ah |
| Dimensions | 300 x 300 x 1070 mm |
| Longueur | 300 mm |
| Largeur | 300 mm |
| Épaisseur | 1070 mm |
| Profondeur / Hauteur | 1070 mm |
| Longueur du câble | 70 cm |
| Type d'installation | Hangend |
| Indice de protection | IP 20 |
| Compatible avec | Ampoule e27 |
| Peut accueillir | Ampoule e27 |
| Couleur | Bois |
| Forme du luminaire | Cilinder |
| Matériaux | Bois |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
Chargement des accessoires compatibles…
Ce produit n'a pas encore d'avis.
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
14 catégories













Questions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.