De Mini LED Inbouwspot 1W 90° Rond is de ideale verlichtingsoplossing om op discrete wijze een object, een muur of een meubelstuk uit te lichten. Met zijn miniformaat past deze LED-spot gemakkelijk overal.
Kenmerken van de 1W 90° Ronde Mini Inbouw LED Spotlight
Ultracompact
Met een diameter van slechts 35 mm en 29 mm dikte is deze mini-LED-spot uiterst discreet als hij eenmaal is ingebouwd. Het is zelfs geschikt in kleine ruimtes en past harmonieus in dankzij de zwarte of witte kleuren.
Gerichte accentverlichting
Bij een minimaal verbruik van 1W levert deze spot een lichtstroom van 60 lumen. De diffusiehoek van 90° maakt een homogene verlichting mogelijk. Ideaal om een specifiek punt te benadrukken.
Gemakkelijk te monteren in alle soorten steunen, geniet van de discretie van deze mini LED-spot. Profiteer van 2 jaar garantie.
| Puissance | 1W |
| Efficacité lumineuse | 60 niet/en |
| Flux lumineux | 60 lm |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 90° |
| Dimmable | Niet |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 5 MAH |
| Classe énergétique | G |
| Dimensions | Ø 35 x 35 x 29 mm |
| Longueur | 35 mm |
| Largeur | 35 mm |
| Épaisseur | 29 mm |
| Profondeur / Hauteur | 29 mm |
| Diamètre | Ø 35 mm |
| Diamètre encastrement | Ø30 mm |
| Type d'installation | Gebouwd -in |
| Indice de protection | IP 20 |
| Orientable | Niet |
| Couleur | Noir |
| Forme du luminaire | Rond |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
Très bon produit
Bien, à vérifier le diamètre de percage
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
6 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.





