Je zoekt'Een effectieve lichtbron Om uw les of tuin te verlichten 'Zo ja, weet dan dat u op de juiste plaats bent! Dit LED SOL 3W IP65 80 ° Outdoor Outdoor Spot is wat je nodig hebt. Of u nu uw buitenterras of uw zwembad wilt aansteken om het geheel een luxueuze stijl te geven, weet dat deze gebouwde plek op de grond aan al uw behoeften voldoet.
LED SOL 3W IP65 80 ° Outdoor Outdoor Spot: voor verlichting en optimale opmaak
U wilt uw koers, uw tuin of zelfs uw zwembad effectief verlichten, weet dat dit LED SOL 3W IP65 80 ° Outdoor Outdoor Spot is precies wat je nodig hebt. U kunt het ook in een muur of langs een zwembad installeren, deze gebouwde plek zal uw buitenkant verlichten. Houd er bovendien rekening mee dat u met deze plek geld kunt besparen in zowel geld als tijd. Inderdaad, deze plek vereist slechts 3W en 220V om te werken.
Een effectieve optie om uw cursus en uw tuin te verlichten
Wist je dat 'dankzij dit LED SOL 3W IP65 80 ° Outdoor Outdoor Spot, je hebt een effectieve optie om je tuin en je cursus aan te steken, maar ook een buitendecoratie -element. Inderdaad, deze plek heeft een verlichtingshoek van 80 ° met aluminiumkleur. Je moet weten dat deze kleur vandaag als zeer trendy en modern wordt beschouwd. Als u dan uw buitenkant wilt verfraaien, kies dan voor deze buitenspot.
Op zoek naar nog meer producten om uw buitenkant te versieren 'Aarzel niet om door de verzameling van te bladeren Buiten gebouwd -in LED -spots van silumen.com.
| Puissance | 3W |
| Efficacité lumineuse | 117 niet/en |
| Flux lumineux | 350 lm |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 80° |
| Dimmable | Niet |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 14 MAH |
| Classe énergétique | E |
| Dimensions | Ø 110 x 110 x 75 mm |
| Longueur | 110 mm |
| Largeur | 110 mm |
| Épaisseur | 75 mm |
| Profondeur / Hauteur | 75 mm |
| Diamètre | Ø 110 mm |
| Diamètre encastrement | Ø95 x 75 mm |
| Type d'installation | Gebouwd -in |
| Indice de protection | IP 65 |
| Orientable | Niet |
| Forme du luminaire | Rond |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +50 ° C |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
tres bon produit conforme a la photo et descriptif
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
7 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.






