DE Gebouwd -in buitenspot LED -vloer 5W IP65 80 ° E130 is een ingebouwde plek op de grond voor buiten. Profiteer van de voordelen van de LED door u deze ingebouwde -in -outdoor spot LED 5W IP65 80 ° E130 te geven.
Voor een consumptie van 5W heeft dit product een lichtopbrengst van 500 lumen. Dankzij LED verlicht je je ruimte ook of beter met minder consumptie in vergelijking met zijn traditionele tegenhangers. De hoge beschermingsindex, IP65 garandeert zijn waterdichting tot water en stof.
Ontdek onze selectie van plekken voor de buitenkant. Gebouwd in op de vloer / op de muur of op een paal, wordt u verwend op keus op Silumen.
Een breed scala aan Buiten gebouwd -in LED -spotswordt ontdekt op Silumen!
| Puissance | 5W |
| Efficacité lumineuse | 90 niet/en |
| Flux lumineux | 450 lm |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 60° |
| Dimmable | Niet |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 23 MAH |
| Classe énergétique | F |
| Dimensions | Ø 130 x 95 mm |
| Longueur | 130 mm |
| Largeur | 95 mm |
| Épaisseur | 9,5 cm |
| Diamètre | Ø 130 mm |
| Diamètre encastrement | Ø95 bij 120 mm |
| Type d'installation | Gebouwd -in |
| Indice de protection | IP 65 |
| Orientable | Niet |
| Forme du luminaire | Rond |
| Matériaux | Roestvrij staal |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +50 ° C |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
Délais et cotes respectés
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
5 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.




