Het succes van een partij, van een gebeurtenis, hangt vaak af van de effectiviteit van de gebruikte verlichting, van de indeling van de elektrische apparatuur. Om een winnende klap te garanderen, kunt u rekenen op deLED Wall Light 7W IP44 rechthoekig wit Om voldoende licht te garanderen met een ontwerp dat geschikt is voor de situatie. U kunt zorgen voor de concurrentie van dit accessoire voor een helder visueel succes tijdens uw verschillende avonden.
Efficiënt klassiek accessoire
I'Led Wall Light 7W IP44 rechthoekig wit Aangenaam uiterlijk zorgt voor de verlichting van uw onderdelen. Hangend aan de muur, past het in het landschap en ondersteunt het een gevoel van normaliteit, het troosten van je sereniteit en je zelfvertrouwen. Daar LED -technologie gebruikt door deLED -muurlicht Versterkt dit vertrouwen en schuilt u definitief uit onaangename verrassingen. De storingen zijn volledig onvoorstelbaar met dit LED -technologieproduct.
Een conventioneel accessoire voor normen
I'Led Wall Light met 7W Maakt voldoende verlichting mogelijk voor zeer weinig energieverbruik. De IP44 Protection Index kan u extern gebruik mogelijk maken, maar het vermijden van waterspatten en grote projectielen. Dit product is gecertificeerd in overeenstemming met de Europese veiligheidsnormen. I'LED Wall Light 7W IP44 rechthoekig wit Biedt een kwaliteitsgarantie in uw lichte decoratie.
Op zoek naar het accessoire dat nodig is voor uw huis, biedt Silumen u een grote galerij met verschillende soortenLED -muurlicht.
| Puissance | In |
| Efficacité lumineuse | Cat waarom/en |
| Flux lumineux | 600 lm |
| Type de LED | MAÏSKOLF |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 80° |
| Dimmable | Niet |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 32 MAH |
| Classe énergétique | F |
| Dimensions | 150 x 70 x 150 mm |
| Longueur | 150 mm |
| Largeur | 70 mm |
| Épaisseur | 150 mm |
| Profondeur / Hauteur | 150 mm |
| Type d'installation | Uitstekend |
| Indice de protection | IP 44 |
| Orientable | Niet |
| Couleur | Blanc |
| Forme du luminaire | Rechthoek |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +50 ° C |
| Solaire | Niet |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
Ce produit n'a pas encore d'avis.
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
10 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.









