Ontdek de 150 cm 50 W IP40 LED-strip
Met de 150 cm 50 W IP40 LED Batten kiest u voor een efficiënte en economische verlichtingsoplossing.
Kenmerken
- Vermogen: 50 W, met een helderheid die gelijk is aan die van een gloeilamp van 300 W met 6000 lm.
- Duurzaamheid: geschat op ~25.000 uur, waardoor vervangingsbehoeften afnemen.
- Bescherming: Beschermingsindex IP 40, tegen vaste elementen.
Voordelen
LED-strips , vooral ons model van 150 cm, bieden een economische en milieuvriendelijke verlichtingsoplossing. Als u voor deze technologie kiest, profiteert u niet alleen van licht van superieure kwaliteit, maar kunt u ook aanzienlijk besparen op uw energierekening. LED-strips zijn ideaal voor een verscheidenheid aan toepassingen en zijn ontworpen om naadloos in elke ruimte op te gaan.
Hoe installeer je het?
De eenvoudig te installeren LED-strips van 150 cm kunnen rechtstreeks op verschillende oppervlakken worden gemonteerd, zonder dat ingewikkelde ingrepen nodig zijn. Een eenvoudige aanpak voor onmiddellijke en bevredigende resultaten.
Waar moet je het installeren?
Veelzijdige LED-strips passen zich aan een groot aantal omgevingen aan, zoals kantoren, werkplaatsen of zelfs verkeersruimtes. Hun neutrale licht en strakke ontwerp maken ze de perfecte keuze voor effectieve verlichting en verfraaiing van de ruimte.
| Puissance | 50W |
| Efficacité lumineuse | 120 lm/W |
| Flux lumineux | 6000 lm |
| IRC | Ra 80 |
| Équiv. incandescence | 300W |
| Angle d'éclairage | 120° |
| Dimmable | Non |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60Hz |
| Classe énergétique | E |
| Dimensions | 150 x 7 x 2,7 cm |
| Longueur | 150 cm |
| Largeur | 7 cm |
| Épaisseur | 2,7 cm |
| Type d'installation | En saillie |
| Indice de protection | IP40 |
| Orientable | Non |
| Couleur | Blanc |
| Matériaux | PVC |
| Certifications | CE & RoHs |
| Garantie | 3 ans |
| Conditionnement | 1 |
| Durée de vie | ~25 000h |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
J'ai déjà acheté ce produit et il me satisfait.
Produit Correspondant à mes attentes
Livraison rapide, produit conforme.
Très bon rapport qualité prix
Il faudra voir dans la durée
Gamme LINE · ESSENTIA
Complétez votre installation avec les produits de la même gammeExplorer les catégories liées
9 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.












