Roestvrijstalen vierkante plek Spotondersteuning is een ondersteuning waarmee u alle GU10- of MR16 -lampen kunt huisvesten.
Hij is ingebed in valse plafonds voor gebruik in het huis, kantoren of alle winkels. Gemaakt van roestvrijstalen legering, houdt het zijn ruwe kleur voor één kant zowel modern als design.
Ontdek alle selectie van Ondersteuning voor ingebouwde plekken.
| Dimensions | 83 x 83 mm |
| Longueur | 83 mm |
| Largeur | 83 mm |
| Diamètre encastrement | Ø75 tot 80 mm |
| Type d'installation | Gebouwd -in |
| Indice de protection | IP 20 |
| Compatible avec | Ampoule gu10 | ampoule gu5.3 mr16 |
| Orientable | Oui |
| Peut accueillir | Ampoule gu10 | ampoule gu5.3 mr16 |
| Couleur | Aluminium |
| Forme du luminaire | Carré |
| Matériaux | Roestvrijstalen legering |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Conditionnement | 1 |
Chargement des accessoires compatibles…
Ras
Conforme
Produit de médiocre qualité
Ok parfait ce Support, je valide!
Bon Support vendu à un très bon prix, c'est validé!
Content mon achat. Ce Support est bien conforme à la description. Je valide!
Content mon achat. Ce Support est bien conforme à la description. Je valide!
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
8 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.








