Om een nacht onder de sterren door te brengen in een gekoelde kerstavond, de 120Led IP44 2m lichtgordijn, 8 modi - transparante kabel, koud wit zal je verrassen. Dit transparante kabelgordijn biedt een echt lichte festival, een puur feest voor de ogen. Dankzij de LED -lampen kunt u een gedenkwaardige avond doorbrengen met het opfleuren van uw gasten.
120Led Light Curtain, modern en betrouwbaar ontwerp
DE 120Led IP44 2m lichtgordijn, 8 modi - transparante kabel, koud wit Heeft geen geheimen voor u. De kabel van 2 meter is versierd met honderden LED -chips met koude witte lichten om een sfeer van frisheid in uw huis te bieden. Het kan worden opgehangen onder een tent, een chalet of langs een oprit, een balkon etc. U kunt de animaties variëren dankzij de programmeerbare timer op 8 modi.
LED -lichtgordijn, het hoge prestatiebereik
We blijven de emeritus -specificiteiten van LED -technologie prijzen: de 120Led IP44 2m lichtgordijn, 8 modi - transparante kabel, koud wit Heeft een uitvoering van 120led voor sterke lichte kracht zonder oogverblindend of sprankelend. U vermindert ook het energieverbruik. Dit lichtgordijn is flexibel, solide en kan buiten worden gebruikt door de IP44 -index.
Probeer ook de Kerstlichtgordijnen En hun variëteiten van stijlen bij Silumen.
| Puissance | 3,6W |
| LEDs par mètre | 120 LED |
| IRC | RA 80 |
| Dimmable | Niet |
| Tension | 31V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 116 MAH |
| Dimensions | 200 cm |
| Longueur | 200 cm |
| Longueur du câble | 500 cm |
| Indice de protection | IP 44 |
| Couleur | Transparant |
| Matériaux | PVC |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +50 ° C |
Chargement des accessoires compatibles…
Ce produit n'a pas encore d'avis.
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
15 catégories














Questions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.