IP65 220V SOL 3W 18 ° LED Externe Spotth Spop 3W 18 ° is een LED -verlichting voor een buitenverlichting. Profiteer van een uitstekend opbrengstproduct, met een lichtintensiteit van 240 lumen voor een laag vermogen van 3W.
Zwart met aluminium contouren, heeft dit product een discreet en elegant ontwerp dat de mensen om hem heen efficiënt zal verlichten. Met zijn IP20 Protection Index is dit product bevoorrecht voor buitengebruik.
Profiteer van LED -technologie en dus een gemiddelde levensduur van 30.000 uur, u behandelt hier met een zeer voordelige kenmerken. De CE- en ROHS -markering op onze producten garandeert het gebruik van hun gebruik veilig.
Silumen biedt u kwaliteitsverlichting voor elk type ruimte. Ontdek ons assortiment buiten LED -spots.
| Puissance | 3W |
| Efficacité lumineuse | 80 niet/en |
| Flux lumineux | 240 lm |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 18° |
| Dimmable | Niet |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 14 MAH |
| Classe énergétique | G |
| Dimensions | Ø 102 x 85 mm |
| Longueur | 102 mm |
| Largeur | 85 mm |
| Épaisseur | 8,5 cm |
| Diamètre | Ø 102 mm |
| Diamètre encastrement | Ø90 x 85 mm |
| Type d'installation | Gebouwd -in |
| Indice de protection | IP 65 |
| Orientable | Niet |
| Couleur | Noir |
| Forme du luminaire | Rond |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -30 ° C tot +50 ° C |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
Pas grand chose a redire pour ce Spot Exterieur. Bien et je recommande vivement ce produit.
Je suis tres content mon achat de cet Spot Exterieur. Fonctionne bien et bon prix.
Très bien
Produit livre rapidement et conforme a mes attentes.
J'aime bien ce Spot Exterieur.
Pas grand chose a redire pour ce Spot Exterieur. Bien et je recommande vivement ce produit.
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
7 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.






