Sommige verlichtingsapparaten werken niet rechtstreeks met de stroom van de sector. In dit geval heeft u een Couran -transformatorT. Deze transformator die Silumen aanbiedt, converteert een spanning van 220 volt om het aan te passen aan 24 -volt apparaten. Dankzij dit transformator, U vermijdt overspanningen en vermindert het risico op kortsluiting. Bovendien wordt dit product twee jaar gegarandeerd.
Kenmerk van deze transformator 220V 24V 360W DC 15A
Dimensies en bescherming index
Dit 220 V 60 V LED -transformator Op een lengte van 222 mm, een breedte van 70 mm en een dikte van 39 mm.
Het is uitgerust met een Beschermingsbord IP 20. Het is daarom geschikt voor binneninstallaties.
Kracht en compatibiliteit
Dit transformator heeft een kracht van 18 watt.
Het is belangrijk op te merken dat dit 220V 60V -transformator is alleen compatibel met LED -apparaten 24 volt.
Silumen tot uw dienst!
Op Silumen vindt u gegarandeerd kwaliteitsvolle interieurverlichting tegen lage prijzen. We bieden u ook ons brede scala aan lijnen. Bovendien wordt de levering aangeboden voor een aankoop van meer dan 59,90 '. Al onze producten profiteren van een garantie van twee jaar.
| Puissance | 360 en |
| Tension | 220V / 24V |
| Tension d'entrée | 24V |
| Tension de sortie | 220 - 240V |
| Type de courant | AC / DC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 15 Ah |
| Dimensions | 220 x 70 x 40 mm |
| Longueur | 220 mm |
| Largeur | 70 mm |
| Épaisseur | 40 mm |
| Profondeur / Hauteur | 40 mm |
| Indice de protection | IP 20 |
| Compatible avec | Ruban leidde 24V |
| Charge Maximale | 360 en |
| Couleur | Gris |
| Forme du luminaire | Rechthoek |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -25 ° C tot +45 ° C |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
Ce produit n'a pas encore d'avis.
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures









Explorer les catégories liées
5 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.




