Dit E27 LED -filament dimable 8W A60 Classic is een LED -verlichtingsoplossing met een E27 -wang voor binnenruimte -verlichting. Met een kracht van 8W heeft deze lamp een hoge lichtgevende opbrengst van 100 lumen per watt.
De barnsteenafwerking van het glas maakt het mogelijk om een vintage uiterlijk aan de bol te geven en een licht op een warme toon te verspreiden. De levensduur is 25.000 uur. De gebruikte technologie en het ontwerp maken het mogelijk om enkele uren aan te gaan zonder risico op oververhitting.
Vergeet niet om al uw LED Luminaire -ruimtes uit te rusten waarvan de E27 LED -lampen voor kwaliteit en duurzame verlichting.
| Puissance | 8W |
| Efficacité lumineuse | 101 niet/en |
| Flux lumineux | 810 lm |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 360° |
| Dimmable | Oui |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 36 MAH |
| Culot | Ah |
| Classe énergétique | F |
| Dimensions | Ø 60 x 105 mm |
| Longueur | 60 mm |
| Largeur | 105 mm |
| Diamètre | Ø 60 mm |
| Indice de protection | IP 20 |
| Variateur | Oui |
| Forme de l'ampoule | A60 |
| Matériaux | Glas |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +40 ° C |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
ampoules commandées sont parfaites
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
8 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.







