Aarzel niet om te kiezen voor bronnen vanLED verlichting gedurfde tuin als deze Outdoor LED -projector 30W IP65 zwart Om uw bomen en struiken te verbeteren en tegelijkertijd uw bijdrage te leveren aan de oorzaak van het milieu
Een zeer ecologisch accessoire
Daar LED -technologie wordt geprezen vanwege zijn zeer scherpe positie over de kwestie van de omgeving. Deze zwarte outdoor -led -projector verbruikt veel minder energie voor een lichtintensiteit die groter is dan de klassieke bollen. Het geeft heel weinig warmte af
Een effectief accessoire voor uw buitenkant
Het is een projector die optimale verlichting biedt. DE Outdoor LED -projector 30W IP65 zwart Licht geproduceerd in een paar seconden. Daar LED -technologie Biedt maximale reactievermogen wanneer de armatuur in contact staat met een elektrische energiebron
Deze projector is effectief en praktisch voor schaduwrijke delen. Je moet op deze projector wedden om je terras of je tuinschuur aan te steken. Veel mensen gebruiken het om buitenste paden of trappen te markeren.
Silumen staat tot uw beschikking. De verschillende artikelen, apparatuurapparatuur of accessoires voor uw huis. Verschillende modellen van verlichting zijn beschikbaar zoals de Exterieur LED -projector 20W ip66 wit met detector.
| Puissance | 30W |
| Flux lumineux | 2 700 lm |
| Type de LED | SMD |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 110° |
| Dimmable | Niet |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 136 MAH |
| Classe énergétique | F |
| Dimensions | 179 x 135 x 50 mm |
| Longueur | 179 mm |
| Largeur | 135 mm |
| Épaisseur | 50 mm |
| Profondeur / Hauteur | 50 mm |
| Indice de protection | IP 65 |
| Couleur | Noir |
| Forme du luminaire | Rechthoek |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -10 ° C tot +45 ° C |
| Solaire | Niet |
Chargement des accessoires compatibles…
Excellent article
Content mon achat. Ce Projecteur LED est bien conforme a la description. Je valide!
A l'air de bonne qualite pour le prix.
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
4 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.




