De Waterdichte LED Batten 120cm 30W IP66 is de ideale oplossing voor betrouwbare LED-verlichting in vochtige ruimtes. Deze LED-strip heeft een IP66 beschermingsgraad tegen stof en water.
Kenmerken Waterdichte LED strip 120cm 30W IP66
IP66-classificatie voor maximale bescherming tegen vocht
Deze LED-strip heeft een IP66-beschermingsgraad. Het is bestand tegen waterstralen onder druk en stof. U kunt hem zonder risico installeren in zeer vochtige ruimtes zoals een badkamer, een douche, een kelder, een garage, enz.
30W vermogen voor optimale LED-verlichting
Met zijn 30W vermogen levert deze LED-strip over de gehele lengte van 120cm een krachtige en uniforme lichtstroom. Verkrijgbaar in neutraal witvoor natuurlijk licht of in koud witvoor een meer getinte look. Het vervangt op voordelige wijze uw fluorescerende neonlampen.
Adopteer een nieuwe generatie LED-verlichting met deze IP66-strip! CE/RoHS-gecertificeerd, met 2 jaar garantie. Neem gerust contact met ons op voor installatieadvies.
| Puissance | 30 W |
| Efficacité lumineuse | 120lm/W |
| Flux lumineux | 3600 lm |
| IRC | Ra 80 |
| Angle d'éclairage | 120° |
| Dimmable | Non |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60Hz |
| Classe énergétique | E |
| Dimensions | 120 x 6,5 x 5,5 cm |
| Longueur | 120 cm |
| Largeur | 6,5 cm |
| Épaisseur | 5,5 cm |
| Indice de protection | IP66 |
| Orientable | Non |
| Couleur | Blanc |
| Matériaux | PVC |
| Certifications | CE & RoHs |
| Garantie | 3 ans |
| Conditionnement | 1 |
| Durée de vie | ~25 000h |
| Temp. fonctionnement | -20°C à +40°C |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
Ras
Très bien
Bonjour, J'ai acheté 2 réglettes LED qui sont géniales. Au niveau design c'est impeccable Par contre, sur la photo de votre site, est ce que vous pourriez la refaire sur un fond noir ou foncé La raison est que l'on distingue mal comment le néon est fait, comment il est dans l'espace. Lors de la commande, je ne voyais pas très bien, alors que le système de fixation est génial. Il faudrait le mettre en valeur. C'est à dire que sur le fond blanc on ne voit pas bien Bonne journée Jérôme
Parfait et installation facile
Gamme PROLINE · AQUORA
Complétez votre installation avec les produits de la même gamme











Explorer les catégories liées
11 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.











