De Waterdichte LED-balk 150 cm 46,5 W IP66 is de ideale verlichtingsoplossing voor vochtige ruimtes die een aanzienlijke lengte vereisen. Deze LED-strip heeft IP66 bescherming tegen vocht.
Kenmerken Waterdichte LED strip 150cm 46,5W IP66
IP66-classificatie voor maximale bescherming tegen water
Met zijn IP66-beschermingsindex is deze LED-strip perfect bestand tegen waterstralen en stof onder druk. De elektronica is volledig waterdicht. Je kunt hem veilig installeren in zeer vochtige ruimtes zoals een badkamer, een douche, een bijkeuken, een garage, enz. De waterdichtheid is voor lange tijd gegarandeerd.
Lengte van 150 cm voor uniforme verlichting
Deze LED-strip is 150 cm lang, ideaal voor het continu verlichten van grote ruimtes. Dankzij het vermogen van 46,5 W verspreidt hij krachtig en homogeen LED-licht over de gehele lengte. Verkrijgbaar in neutraal wit of koel wit.
Stap over op nieuwe generatie LED-verlichting met deze IP66 strip! CE/RoHS-gecertificeerd, met 2 jaar garantie. Responsieve after-sales service.
| Puissance | 46.5 W |
| Efficacité lumineuse | 120lm/W |
| Flux lumineux | 5600 lm |
| IRC | Ra 80 |
| Angle d'éclairage | 120° |
| Dimmable | Non |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60Hz |
| Classe énergétique | E |
| Dimensions | 150 x 6,5 x 5,5 cm |
| Longueur | 150 cm |
| Largeur | 6,5 cm |
| Épaisseur | 5,5 cm |
| Indice de protection | IP66 |
| Orientable | Non |
| Couleur | Blanc |
| Matériaux | PVC |
| Certifications | CE & RoHs |
| Garantie | 3 ans |
| Conditionnement | 1 |
| Durée de vie | ~25 000h |
| Temp. fonctionnement | -20°C à +40°C |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
Très facile à installer
...
Aucun problème
Fixation et raccordement faciles, pas de délai à l'allumage. Correspond à mes attentes.
Éclairage deux à trois fois supérieures à des néons classiques, le produit est top.
.
Bon matos avoir avec le temps !!
Ecalire très bien facile à installer. Bon rapport qualité prix
Gamme PROLINE · AQUORA
Complétez votre installation avec les produits de la même gamme











Explorer les catégories liées
14 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.











