IP65 220V SOL 3W 80 ° Outdoor Built -Il LED Spot (batch van 5) is een element van verlichting die buiten moet worden geïnstalleerd, markeer de gevel van uw muur, uw bloembedden of uw bomen, verlicht ook de doorgangsgebieden, neem aan Voordeel van alle LED -voordelen: meer dan 20.000 uur werking, directe verlichting zonder schittering en een verminderde elektriciteitsrekening, ontdek al onze lichten voor buitenkant op Silumen.
Beschikbaar in 3 verlichtingstemperaturen: heet wit, neutraal wit en koud wit,
| Puissance | 3W |
| Efficacité lumineuse | 100 niet/en |
| Flux lumineux | 300 lm |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 80° |
| Dimmable | Niet |
| Flicker Free | Oui |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 14 MAH |
| Classe énergétique | F |
| Dimensions | Ø 110 x 110 x 75 mm |
| Longueur | 110 mm |
| Largeur | 110 mm |
| Épaisseur | 75 mm |
| Profondeur / Hauteur | 75 mm |
| Diamètre | Ø 110 mm |
| Diamètre encastrement | Ø95 x 75 mm |
| Type d'installation | Gebouwd -in |
| Indice de protection | IP 65 |
| Orientable | Niet |
| Forme du luminaire | Rond |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Conditionnement | 5 met pa ck |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +50 ° C |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
Je souhaitais en acheter plus mais le prix a augmenté fortement
J'apprécie mon achat de cet Spot. Fonctionne bien et bon prix.
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
7 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.






