Dit LED Solar Solar tot Big 4,4W 50 cm Round IP44 met aluminiumdetector (5 Pack) is een economische en ecologische verlichtingsoplossing. Inderdaad, hij haalt zijn middelen uit de zonne -energie die overdag is hersteld. Met een kracht van 4,4 W stoten zijn LED -chips een lichtweergave uit van 600 lumen.
Dankzij de PIR -bewegingsdetector wordt ontsteking alleen gedaan wanneer de sensor iemand in hun vakgebied detecteert. De energie die overdag is verzameld, zal daarom niet tevergeefs worden gebruikt.
Deze zonnelamp heeft een externe omstandigheden dankzij de IP44 -beveiligingsindex. De Silumen -garantie is 2 jaar van toepassing. Al onze producten zijn onderworpen aan deze garantie.
| Puissance | 4.4W |
| Efficacité lumineuse | 136, Pools/en |
| Flux lumineux | 600 lm |
| Température de couleur | Warm wit (2300K-3500K) |
| Angle d'éclairage | 110° |
| Dimmable | Non |
| Tension | 3.7V |
| Tension d'alimentation | H. |
| Indice de protection | IP 44 |
| Orientable | Niet |
| Encastrable | Niet |
| Type de détecteur | Beweging |
| Détecteur mouvement | Oui |
| Couleur | Aluminium |
| Matériaux | Aluminium |
| Garantie | 2 Ans |
| Conditionnement | Inpakken |
| Durée de vie | ~ 25000 H |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +40 ° C |
| Solaire | Oui |
| Temps de charge | 7 - 8 uur |
Chargement des accessoires compatibles…
Première fois que je commande sur Silumen et je suis agréablement surpris par ce Spot, super produit
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
10 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.









