Of het nu is geïnstalleerd in paren boven uw eettafel of uw centrale eiland of het dient als hoofdlicht voor uw kamers, dit Hout- en metalen ophanging is een must om in uw huis te hebben. Met een futuristisch ontwerp gemengd met een natuurlijk materiaal, is het een moderne armatuur die zal integreren in elk type interieur.
De kenmerken van deze houten ophanging
Dimensies en bescherming index
Het is een model met middelgrote afmetingen, de kroonluchter die de lamp bevat, is een lengte van 21 cm gedurende een lengte van 21 cm. Gemeten vanaf de basis, heeft het een hoogte van 120 cm
Deze ontwerpophanging heeft een IP 20 -certificering. Dit betekent dat het niet waterdicht is en dat het gebruik ervan uitsluitend binnenshuis zal zijn.
Kracht en compatibiliteit
Uitgerust met een E27 -aansluiting, dit houten ophanging kan geschikt zijn E27 lamp van 15W om de verlichting te waarborgen. (De lamp is niet opgenomen in de partij, maar is beschikbaar in de Silumen -catalogus).
Gebruik van deze houten ophanging
Dit Geometrische houtophanging Kan worden gebruikt als hoofdlicht, omdat het kan dienen als een accessoire armatuur. Inderdaad, het licht dat wordt vrijgegeven door zijn bol is krachtig genoeg om een klein oppervlak te verlichten. Het vindt natuurlijk zijn plaats boven uw eettafel. Voor bredere ruimtes echter, extra lichten zoals Gebouwd in plekken worden aanbevolen.
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Culot | Ah |
| Dimensions | 210 x 210 x 1200 mm |
| Longueur | 210 mm |
| Largeur | 210 mm |
| Épaisseur | 1200 mm |
| Profondeur / Hauteur | 1200 mm |
| Longueur du câble | 70 cm |
| Type d'installation | Hangend |
| Indice de protection | IP 20 |
| Compatible avec | Ampoule e27 |
| Peut accueillir | Ampoule e27 |
| Couleur | Bois |
| Forme du luminaire | Geometrisch |
| Matériaux | Bois |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
Chargement des accessoires compatibles…
Ce produit n'a pas encore d'avis.
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
14 catégories













Questions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.