Breng een vleugje originaliteit in uw decor met onze E27 1,5 m touwophanging.
Kies voor een originele verlichtingsoplossing met deze SUSPension -touw E27 1,5 m. Voornamelijk gemaakt van touw, brengt deze lineaire armatuur een rustieke en natuurlijke aanraking aan uw interieur. Met een lengte van 150 cm, associeer deze ophanging met andere natuurlijke elementen en wek je creativiteit.
Het is compatibel met elke E27 -lamp (niet inbegrepen) en is ideaal voor decoratie voornamelijk samengesteld uit hout. Zijn kleur Natuurlijk bruin is discreet en met het eenvoudige ontwerp kunt u het op verschillende manieren installeren. Bevorderen Een hete gloeilamp Om deze touwophanging te begeleiden en te profiteren van de warme sfeer die deze set naar uw ruimte brengt.
Gediversifieerde installatiekeuzes met onze touwophanging E27 1,5 m.
Zeer eenvoudig maar decoratief, deze touwophanging E27 1,5 m kan zich op verschillende manieren en op verschillende plaatsen vestigen: je kunt het rond een stuk rond hout rollen, het direct boven een kleine ruimte van ontspanning buiten (bedekt) plaatsen of gebruiken Een hoofdverlichting in uw woonruimtes. Met een IP20 Protection Index, deze lichte suspensie wordt beschermd tegen vaste lichamen van meer dan 12 mm zoals de vingers, die de manipulatie ervan vergemakkelijken. Gebruik een LED -lamp voor duurzame verlichting en economischer dan traditionele bollen.
Bezoek Silumen om andere modellen van te ontdekken Verlichtingsophanging En kies de verlichtingsoplossing die bij u past.
| Puissance | 40W Max |
| IRC | RA 80 |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Culot | Ah |
| Longueur du câble | 150 cm |
| Type d'installation | Hangend |
| Indice de protection | IP 20 |
| Compatible avec | Ampoule e27 |
| Peut accueillir | Ampoule e27 |
| Couleur | gouden |
| Forme du luminaire | Rechts |
| Matériaux | Touw |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
Ce produit n'a pas encore d'avis.
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
18 catégories

















Questions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.