De IP65 LED Strip Kit + 120cm T8 18W LED TL-buis is de ideale oplossing voor waterdichte LED-verlichting. Deze alles-in-één kit bevat een IP65 LED-strip en een 120 cm T8 LED-neonbuis.
Kenmerken IP65 LED-stripset + 120cm T8 18W LED-neonbuis
Waterdichte LED-verlichting
De IP65 LED-stripset + 120 cm T8 18W LED-neonbuis is ideaal voor binnen- of buitenverlichting. De IP65 waterdichte LED-strip maakt installatie met volledige gemoedsrust mogelijk, zelfs in vochtige ruimtes. De set bevat een 120 cm 18W LED-neonbuis voor optimale verlichting.
Eenvoudige en snelle installatie
Deze alles-in-één LED-kit is eenvoudig te installeren om uw oude neonlampen te vervangen. Krachtige, gelijkmatig verspreide LED-verlichting is geschikt voor keukens, garages, kelders, schuren, enz. Deze 220-240V LED-set is CE- en RoHS-gecertificeerd en biedt u het voordeel van langdurige (25.000 uur) en energiezuinige verlichting.
Kies voor een praktische, waterdichte en voordelige LED-verlichtingsset met deze Silumen alles-in-één oplossing. 2 jaar garantie.
LET OP: De voeding bevindt zich aan één kant van de neonbuis. Bij de buis wordt een starter meegeleverd. Het wordt gebruikt om de starter van uw oude enkelzijdige strips te vervangen. Voor onze strips voor enkelzijdige buizen is geen starter nodig. Zorg ervoor dat u de buis correct installeert: de labelzijde van de buis moet ter hoogte van de elektrische ingang worden geplaatst (d.w.z. ter hoogte van het label op de strip). Onjuiste installatie kan kortsluiting veroorzaken, wat gevaarlijk kan zijn (niet gedekt door de garantie).
| Puissance | 18W |
| Efficacité lumineuse | 92lm/W |
| Flux lumineux | 1656 lm |
| IRC | Ra 80 |
| Angle d'éclairage | 120° |
| Dimmable | Non |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60Hz |
| Intensité | 82 mAh |
| Classe énergétique | F |
| Dimensions | 129 x 6,3 x 6,2 cm |
| Longueur | 129 cm |
| Largeur | 6,3 cm |
| Épaisseur | 6,2 cm |
| Indice de protection | IP65 |
| Type de tubes | T8 |
| Couleur | Blanc |
| Matériaux | PVC |
| Certifications | CE & RoHs |
| Garantie | 3 ans |
| Conditionnement | 1 |
| Durée de vie | ~25 000h |
| Temp. fonctionnement | -20°C à +40°C |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
bon rapport qualité prix.
Ce produit répond parfaitement au besoin
Merci pour cette livraison dans les délais impartis.
parfait
Bon produit je recommande
Produit conforme à la description
Impeccable et très bien emballé..! Merci 🙏
Superb
conforme à ce que j avais vu
Gamme PROTUBE · NEREO
Complétez votre installation avec les produits de la même gamme











Explorer les catégories liées
15 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
-
bonjour Est ce que ce tube fluo est dimmable ? Merci
Bonjour,
Nous vous remercions pour votre message.
Nous vous confirmons que ce tube n’est pas dimmable.
Nous restons à votre disposition.
Cordialement,














