Elegant en modern, l'Led Wall Light 12W IP44 Wit Hublot Zal perfect in je interieur gaan, zoals je woonkamer, gangen, terrassen beschut tegen regen.
De IP44 -certificering stelt het in staat om uw product te beschermen tegen stof- en waterprojecties. Deze muur is van toepassing gemaakt met kwaliteitsmaterialen, waardoor het een product is dat na 30.000 uur duurt.
Het zal uw kamers perfect verbeteren met zijn economische LED -verlichting. Dankzij de LED -technologie bespaart u groot op uw elektriciteitsrekening.
Aarzel niet om door ons hele assortiment te bladerenLED -buitenmuren Op onze Silumen -site.
| Puissance | 12w |
| Efficacité lumineuse | 80 niet/en |
| Flux lumineux | 960 lm |
| Type de LED | SMD 2835 |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 120° |
| Dimmable | Niet |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 55 MAH |
| Classe énergétique | G |
| Dimensions | Ø 171 x 75 mm |
| Longueur | 171 mm |
| Largeur | 75 mm |
| Épaisseur | 7,5 cm |
| Diamètre | Ø 171 mm |
| Type d'installation | Uitstekend |
| Indice de protection | IP 44 |
| Orientable | Niet |
| Couleur | Blanc |
| Forme du luminaire | Rond |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +50 ° C |
| Solaire | Niet |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
Ce produit n'a pas encore d'avis.
Découvrez l'alternative
Nos appliques & hublots professionnelles — performances supérieures, fiabilité garantie






Explorer les catégories liées
8 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.







