12V 5050/5730 LED -lintconnectormabel is een accessoire om te verkrijgen om uw 12V SMD5050 / 5730 LED -lint aan uw transformator aan te sluiten. Sluit het lint aan met de kabelconnectorzijde en sluit de kabeldraden aan op de transformator. Controleer de spanning van uw lint en het type SMD -chip om de compatibiliteit van het accessoire met uw lint te kennen.
Ontdek onze LED -linten en slingers Op stilte.
AANDACHT: Elke slechte manipulatie of gebruik wordt niet gegarandeerd.
Électrique
| Tension | 12V / 24V |
Dimensions
| Dimensions | 160 x 16 mm |
| Longueur | 160 mm |
| Largeur | 16 mm |
Installation
| Indice de protection | IP20 |
| Compatible avec | Ruban LED 12V 5050 |
Produit
| Couleur | Blanc |
| Forme du luminaire | Rechts |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
Chargement des accessoires compatibles…
4.0
/5
1 avis vérifiés
18/06/2020
Bon Câble vendu à un très bon prix, c'est validé!
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures
Garantie 5 ans
50 000h durée de vie
Fiabilité 99,5%
3-CCT ajustable
Interconnectable

LED-strip 120cm 30W IP40
12,89 €21,59 €

Waterdichte LED-strip 150cm 46,5 IP66 120lm/w
22,49 €35,59 €

Zigbee Roller Sluiter Switch + Zigbee Gateway
14,89 €19,89 €

IP65 LED-stripset + 2 LED-neonbuis 120cm T8 18W
24,79 €39,99 €

IP65 LED-stripset + 2 LED-neonbuis 150cm T8 22W
29,89 €59,99 €

Universal aangesloten thermostatische kop met LCD -scherm
16,99 €

Universele verbonden thermostatische kop
26,89 €
Explorer les catégories liées
3 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.
Recent gezien


