U bent op zoek naar een zwak licht, nogal levendig of beide tegelijkertijd uw bezienswaardigheden hierop dragen Buiten LED -lint 220V !
De 220V 2835 IP65 120led/m LED -lint (per meter): een moderne verlichting
Zowel ontwerp als functioneel, dit LED -lint is erg populair voor huishoudelijk maar ook professioneel gebruik. U kunt het in uw woonkamer installeren, omdat het ook mogelijk is om het in een receptieruimte te plaatsen. Dankzij zijn functie " dimbaar », U kunt de verlichtingskleur wijzigen op basis van uw verlangens en volgens de sfeer die u zoekt. Variërend van heet wit tot koud wit, zonder het monochroom te vergeten, heb je de keuze om je ruimte te verlichten.
De voordelen van de LED 220V 2835 IP65 120led/m lint (per meter)
Verlichtingshoek en kracht
Op een meter heeft dit lint 120 LED's, elk met een verlichtingshoek van 120 °. Wat is verlicht! Het licht dat wordt uitgezonden door de LED van dit lint verbruikt weinig energie, met 600 W krijg je een dichte en homogene helderheid van 1200 lumen.
LED -lintbeschermingsindex
De IP 65 -beveiligingsindex geeft aan dat het waterdicht is, ultra -resistent voor stof en waterstralen. Deze 220V 2835 IP65 120LED/M LED -lint (per meter) kan daarom binnenshuis en buitenshuis worden geïnstalleerd.
Ontdek alles Onze 220V exterieur LED -linten.
AANDACHT: Alle slechte manipulaties worden niet in aanmerking genomen in de garantie. Het lint mag niet worden opgerold wanneer het werkt, de warmte zal niet goed verdwijnen.
De stroomconnector voor de voeding en de beschermende dekking zijn niet verstrekt.
U wilt dat we uw LED -lint verbinden 'Vertel het ons in de instructies van uw bestelling!
| Puissance | 12w |
| Efficacité lumineuse | 100 niet/en |
| Flux lumineux | 1200 lm |
| Type de LED | SMD 2835 |
| LEDs par mètre | 120 LED/M |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 120° |
| Dimmable | Oui |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 55 MAH |
| Classe énergétique | F |
| Dimensions | 100 x 1,3 x 0,8 cm |
| Longueur | 100 cm |
| Largeur | 1,3 cm |
| Épaisseur | 0,8 cm |
| Profondeur / Hauteur | 0,8 cm |
| Recoupable | 100 cm |
| Indice de protection | IP 65 |
| Variateur | Oui |
| Couleur | Transparant |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C bij +60 ° C |
Chargement des accessoires compatibles…
Conforme à mes attentes
Première fois que je commande sur Silumen et je suis agréablement surpris par ce Ruban, super produit
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
14 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.










