10LED geïntegreerd en voor een consumptie van 6W.
Dit LED -lamp GU10 6W 220V SMD2835 PAR16 10LED 90 ° is een lamp in de GU10 -serie die wordt gekenmerkt door zijn twee pennen op het niveau van de wang. Deze pennen zijn gescheiden op 10 mm, waardoor de naam GU10 wordt gegeven.
Individuen of professionals gebruiken dit LED -lamp GU10 6W 220V SMD2835 PAR16 10LED 90 ° Voor kwaliteitsverlichting in hun appartement, kantoor, showroom, etc.
Ontwerp en functioneel produceert het licht op een moment en homogene manier die nodig is voor optimaal comfort in uw woonkamer en andere ruimte.
Onze interieurbollen zijn verkrijgbaar in verschillende broeken, vormen en maten. U zult die vinden die zich aan uw verschillende delen zullen aanpassen.
| Puissance | 6W |
| Efficacité lumineuse | 90 niet/en |
| Flux lumineux | 540 lm |
| Type de LED | SMD 2835 |
| LEDs par mètre | 10 LED |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 100° |
| Dimmable | Niet |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 27 MAH |
| Culot | GU10 |
| Classe énergétique | F |
| Dimensions | Ø 50 x 55 mm |
| Longueur | 5 cm |
| Largeur | 5,5 cm |
| Diamètre | Ø 50 mm |
| Indice de protection | IP20 |
| Forme du luminaire | Gelijkenis |
| Forme de l'ampoule | Paar16 |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Conditionnement | 1 |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +50 ° C |
Chargement des accessoires compatibles…
Produit conforme à la description.
A voir à l'usage.
Produit conforme à sa description.
Lampe opaque homogène quand éteinte donne un look sympa
Parfait
Tout à fait la qualité d'éclairage que j'attendais.
Pas cher, bonne livraison et bon produit. Je recommande cette Ampoule.
Excellente Ampoule, c'est exactement ce que je cherchais.
Pas cher, bonne livraison et bon produit. Je recommande cette Ampoule.
Ce Produit était celui que je cherchais donc parfait.
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
6 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.






