Je denkt dat de ronde ingebouwde plekken niet geschikt zijn voor jou, je bent op zoek naar een krachtige en andere stijlverlichting die meer lijkt op je decoratie 'kiest voor Downlight Dalle LED 24W extra plat vierkant wit.
Vierkant gebouwd -in platen voor bijzonder en professioneel gebruik
DE Downlight Dalle LED 24W extra plat vierkant wit Kan net zo goed functioneel zijn in een woonkamer als in een kantoor of een vergaderruimte, zelfs een galerij. Omdat ze een verfijnd en discreet ontwerp hebben, zullen ze ook opgaan in de decoratie van uw huis. Aan de andere kant zullen ze volgens hun macht in een kantoor kunnen integreren en zullen ze een onvergelijkbare prestatie bieden in een Professionele omgeving.
Led tegels tegen lage prijzen en in normen
Vergeleken met de andere gebouwde plekken van deze kracht en deze kwaliteit op de markt, Downlight Dalle LED 24W extra plat vierkant wit zijn veel goedkoper. CE -gecertificeerd, deze ingebouwde tegels zijn in overeenstemming met de Europese normen. Je kunt je dan behoorlijk krachtige en elegante vierkante plekken aanbieden zonder de bank te breken!
Als dit artikel u heeft geïnteresseerd, biedt Silumen.com u een hele reeks verlichting in de categorie 'wandlamp'.
| Puissance | 24W |
| Efficacité lumineuse | 80 niet/en |
| Flux lumineux | 1920 lm |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 120° |
| Dimmable | Niet |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 109 MAH |
| Classe énergétique | G |
| Dimensions | 300 x 300 x 15 mm |
| Longueur | 300 mm |
| Largeur | 300 mm |
| Épaisseur | 15 mm |
| Profondeur / Hauteur | 15 mm |
| Diamètre encastrement | Ø280 tot 290 mm |
| Type d'installation | Gebouwd -in |
| Indice de protection | IP 44 |
| Orientable | Niet |
| Couleur | Blanc |
| Forme du luminaire | Carré |
| Matériaux | Roestvrijstalen legering |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Conditionnement | 10 met pa ck |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +50 ° C |
Chargement des accessoires compatibles…
Satisfait pour l'instant ce Downlight Dalle.
A l'air de bonne qualité pour le prix.
Pas mal pour l'instant ce Downlight.
Pas mal pour l'instant ce Downlight.
Pas mal cette Downlight Dalle, convient parfaitement a mon utilisation.
Ce Downlight est conforme à la description. Bon Downlight.
Produit pas mal.
Content mon achat. Ce Downlight est bien conforme à la description. Je valide!
Découvrez l'alternative
Nos panneaux LED professionnelles — performances supérieures, fiabilité garantie





Explorer les catégories liées
8 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.









