Dit verlichtingssysteem is ontworpen om het pad te markeren of uw externe deel te markeren. Dit Gebouwd -in een buitenspot LED 3W Walkable IP65 2 wassenX is een samengestelde plek 2 lichtbundels. Het is bedoeld voor buitengebruik voor het inbedden op de grond.
Gebouwde gevel, terras of tuin, dit hoge weerstandsmateriaal in roestvrij staal zal aan uw vereisten voldoen. Voor een consumptie van 3W heeft dit product een lichtopbrengst van 300 lumen.
Een breed scala aan Buiten gebouwd -in LED -spots wordt ontdekt op Silumen!
| Puissance | 3W |
| Efficacité lumineuse | 100 niet/en |
| Flux lumineux | 300 lm |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 2 x 120 ° |
| Dimmable | Niet |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 14 MAH |
| Classe énergétique | F |
| Dimensions | Ø 100 x 100 x 105 mm |
| Longueur | 100 mm |
| Largeur | 100 mm |
| Épaisseur | 105 mm |
| Profondeur / Hauteur | 105 mm |
| Diamètre | Ø 100 mm |
| Diamètre encastrement | Ø95 x 80 mm |
| Type d'installation | Gebouwd -in |
| Indice de protection | IP 65 |
| Orientable | Niet |
| Couleur | Noir |
| Forme du luminaire | Rond |
| Matériaux | Roestvrij staal |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +50 ° C |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
Très bien
J'aime beaucoup ce Spot. Il marche bien et fonctionne comme je le souhaitais.
Ok pour cette Spot, convient parfaitement.
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
10 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.









