Oplaadbaar LED -licht met beweging, ecologische en ontwerpdetector
Oplaadbare LED -wandlamp met IP20 Motion Detector gemaakt van plastic met Metallic grijze afwerking die perfect wordt voor de binnenkant van de binnenkant van het meubilair in het huis of kamers met weinig doorgang: wasserette, garage, trappen, kinderkamers/ baby's, gang ...
Een bewegingssensor geïntegreerd in de wandlamp
Deze armatuur heeft een oplaadbare batterij in lithiumpolymeren van 850 mAh. De laadsnelheid is afhankelijk van de versterker -landing van de lader, maar het is raadzaam om 5V DC 1A -opladers te gebruiken met Micro USB Type B -plot die een laadperiode van 2 tot 2,5 uur bieden. Hij heeft er een Autonomie van 360 ontstekingscycli vóór de batterijuitputting, en heeft ook een LED -lading -LED -indicator die van rood naar groen gaat wanneer de belasting is voltooid.
Installatie op het oppervlak van het meubilair door de basis te bevestigen door middel van de geleverde schroeven of met een lijmmagneet (beide voorzien), en kan gemakkelijk worden gedemonteerd om het op te laden.
De geïntegreerde bewegingssensor houdt het licht aan terwijl het beweging detecteert en het gaat na 30 seconden uit wanneer hij niet langer beweging detecteert.
Ga voor meer keuzes naar onze site om te ontdekken Ons volledige assortiment LED -ontwerpapplicaties.
| Puissance | 1W |
| Efficacité lumineuse | Pompen deed niet/en |
| Flux lumineux | 85 lm |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 120° |
| Dimmable | Niet |
| Tension | 5V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 200 mAh |
| Classe énergétique | F |
| Dimensions | 75 x 20 x 200 mm |
| Longueur | 75 mm |
| Largeur | 20 mm |
| Épaisseur | 200 mm |
| Profondeur / Hauteur | 200 mm |
| Type d'installation | Uitstekend |
| Indice de protection | IP 20 |
| Orientable | Niet |
| Type de détecteur | Beweging |
| Détecteur | Opgenomen |
| Détecteur mouvement | Oui |
| Temps de détection | <200ms |
| Couleur | Gris |
| Forme du luminaire | Rechthoek |
| Matériaux | Aluminium |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +50 ° C |
Chargement des accessoires compatibles…
Pas mal pour l'instant ce Luminaire.
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
5 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.




