Deze uitstekende kit is ontworpen om de installatie van uw slanke 60 x 60 -paneel op het plafond of op de muur te vergemakkelijken.
Dankzij deze installatiekit hoeft u geen expert te zijn in deze kwestie om uw eigen verlichtingssysteem te kunnen monteren. Monteer en repareer de kit. Schuif het paneel langs de set en voila. In maat 60 x 60 x 5 cm is het alleen ontworpen voor het slanke 60 x 60 -paneel, beschikbaar op onze site.
AANDACHT: Het LED -paneel is niet opgenomen in de kit.
Ontdek de panelprofessor Kit LED Slim 60 x 60.
| Dimensions | 600 x 300 x 50 mm |
| Longueur | 600 mm |
| Largeur | 300 mm |
| Épaisseur | 50 mm |
| Profondeur / Hauteur | 50 mm |
| Type d'installation | Uitstekend |
| Indice de protection | IP 20 |
| Compatible avec | Panneau leidde 60x60cm slank |
| Forme du luminaire | Carré |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Conditionnement | Kit |
Chargement des accessoires compatibles…
Satisfait
Nickel
Très facile a installer
Super Kit. Top.
A l'air de bonne qualité pour le prix.
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
10 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.










