Ben je moe van transformatoren, oude fluorescerende buizen of om je muren te ontvangen ' LED van 30 cm LED 10W is uw oplossing. Amateurs of professionals in decoratie, je zult het geweldig vinden!
De kenmerken van de 30 cm 10W LED -regel
Met deze regel kunt u beide zijn ecologisch en economisch Dankzij de LED -technologie. De laatste geeft de mogelijkheid om de kleur van het licht te kiezen op basis van uw behoefte. Je hebt dus de manier om een moderne, heldere of zoete verlichtingssfeer te creëren, afhankelijk van het resultaat waarop je wacht. Direct op een muur aangebracht, verbindt het met een spanning van 220V. Het is bedoeld om te wissen Direct licht Boven uw keukenbank, uw kantoor of om uw huisverlichting te geven. Er is geen tekort aan opties.
De 30 cm 10W LED -decllet: efficiëntie en prestaties
Lamp verlichting Vanaf slechts 10 W, deze LED -regel verspreidt een helderheid van 800 lumen. Deze uitvoeringen zijn veel beter in vergelijking met oude lichtbuizen. Met de balkhoek kan het zijn licht verspreiden tot een hoek van 120 °. CE -gecertificeerd, deze regel belooft uw levenscorner gedurende een levensduur van 20.000 uur te verlichten. Dus waar wacht je op om het te adopteren en om het je favoriete licht te maken '
Vind ons hele assortiment LED -crossfalls Beschikbaar op onze site.
Transformator en het fixeren van ondersteuning voor het plafond inbegrepen.
| Puissance | 10W |
| Efficacité lumineuse | 80 niet/en |
| Flux lumineux | 800 lm |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 120° |
| Dimmable | Niet |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 45 MAH |
| Classe énergétique | G |
| Dimensions | 30 x 7 x 2 cm |
| Longueur | 30 cm |
| Largeur | 7 cm |
| Épaisseur | 2 cm |
| Profondeur / Hauteur | 2 cm |
| Indice de protection | IP20 |
| Orientable | Niet |
| Couleur | Blanc |
| Matériaux | Plastique |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +50 ° C |
Retrouvez l'ensemble de la documentation technique et des certificats relatifs à ce produit.
Chargement des accessoires compatibles…
Me va très bien.
jamais recue arnac
Bon rapport qualité prix et éclairage blanc parfait !
Bon produit
Très bon produit, je recommanderais.
pas recu
Bonne qualite a vu d'oeil pour cette Reglette LED.
Heureux de mon achat. Agreablement surpris de la qualite. Cette Reglette LED est bien conforme a la description.
Ce Produit etait celui que je cherchais donc parfait.
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
4 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.



