Individuen of professionals gebruiken dit LED Wall E Pants 5W F91 IP44 Voor kwaliteitsmarkering van de gangpaden, muren en zelfs de gangen van uw interieur. Ontwerp en functioneel produceert het 100% van zijn intensiteit in onmiddellijke en homogeen noodzakelijk voor optimaal comfort.
De LED 5W F91 IP44 Wall gebouwd -In het produceren van een lichte stroom van 500 lumen is ontworpen om uw gangpaden, trappen, terrassen, etc. te markeren, enz.
Beschikbaar in 3 witte tinten: warm, neutraal en koud. Selecteer de meest geschikte kleur, afhankelijk van uw ruimte en de stijl ervan.
| Puissance | 5W |
| Efficacité lumineuse | 100 niet/en |
| Flux lumineux | 500 lm |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 45° |
| Dimmable | Niet |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 23 MAH |
| Classe énergétique | F |
| Dimensions | 200 x 80 x 55 mm |
| Longueur | 200 mm |
| Largeur | 80 mm |
| Épaisseur | 55 mm |
| Profondeur / Hauteur | 55 mm |
| Diamètre encastrement | Ø190 x 75 x 53 mm |
| Type d'installation | Gebouwd -in |
| Indice de protection | IP 44 |
| Orientable | Niet |
| Forme du luminaire | Rechthoek |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +50 ° C |
| Solaire | Niet |
Chargement des accessoires compatibles…
Ce produit n'a pas encore d'avis.
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
10 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.









