Ons LED PROJECTORS zijn uitgerust met de LED -technologie. Dankzij welke u kunt besparen op uw elektriciteitsrekening. Omdat deze technologie dit toestaat buitenshuis minder consumeren en minder warmte uit te stoten dan halogeenlampen. Dit alles is efficiënter dan traditionele projectoren.
50W Outdoor LED -projectorfuncties
Bescherming en dimensie -index
VsE LED PROJECTOR heeft een IP65 -beveiligingsindex. Het is daarom waterdicht voor stof- en waterstralen. Daarom kunt u het zonder angst buitenshuis en binnenshuis installeren.
Een rechthoekige zwarte LED -projector heeft de meting van 17,9 x 21,3 x 5 cm. Het is een kleine projector die gemakkelijk in elke omgeving zal opgaan.
Kracht- en verlichtingskleur
Dit Outdoor LED -projectoren heeft een hoog vermogen van 50 watt en kan dus een gloeilamp van vervangen
Twee verlichtingskleuren zijn beschikbaar voor deze LED -projector: koud wit en neutraal wit.
Silumen tot uw dienst!
Als dit product u interesseert, aarzel dan niet om onze enorme catalogus van te raadplegen LED -spots. Silumen biedt kwaliteitslichten die altijd tegen concurrerende prijzen zijn. Bovendien wordt de levering aangeboden voor een aankoop van meer dan 59,90 '. Al onze producten profiteren van een garantie van twee jaar. Als u vragen heeft, beantwoordt ons team u graag.
| Puissance | 50W |
| Efficacité lumineuse | 90 niet/en |
| Flux lumineux | 4500 lm |
| Type de LED | SMD |
| IRC | RA 80 |
| Angle d'éclairage | 110° |
| Dimmable | Niet |
| Tension | 220 - 240V |
| Type de courant | AC |
| Fréquence | 50-60 |
| Intensité | 227 MAH |
| Classe énergétique | F |
| Dimensions | 179 x 213 x 50 mm |
| Longueur | 179 mm |
| Largeur | 213 mm |
| Épaisseur | 50 mm |
| Profondeur / Hauteur | 50 mm |
| Indice de protection | IP 65 |
| Couleur | Noir |
| Forme du luminaire | Rechthoek |
| Certifications | Wat & ROHS |
| Garantie | 2 Ans |
| Durée de vie | ~ 25.000h |
| Temp. fonctionnement | -10 ° C tot +45 ° C |
| Solaire | Niet |
Chargement des accessoires compatibles…
Ce produit n'a pas encore d'avis.
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
5 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.





