Je wenst uw buitenkant effectief verlichten Met een economische oplossing, zowel in termen van geld als tijd, zet je je zinnen op deze prachtige LED -zonne -plek om te steken 2W 50 cm IP44 Ronde met aluminium PIR -detector (5 pack). Je zou dit moeten weten Set van 5 zonne -spots is ideaal voor het markeren van uw hele tuin. Door voor dit artikel te kiezen, profiteert u vervolgens van een alles-in-één oplossing.
Een optimale verlichtingsbron voor uw tuin
Wist jij dit LED -zonne -energie om 2W 50 cm ronde IP44 te remmen met aluminium PIR -detector (5 pack) Haalt elektriciteit uit zonne -energie. Dit accessoire met een kracht van 2 watt en LED -chips zal een aangenaam en zacht licht bieden. Als u op zoek bent naar een optimale verlichtingsoplossing voor uw cursus of uw tuin, bent u aan de rechterdeur gebogen! Het is een product dat zowel innovatief als van hoge kwaliteit is. Bovendien is dit model uitgerust met een PIR -bewegingsdetector. Dus wanneer iemand in de buurt passeert, schakelt de plek automatisch aan om het pad te verlichten.
LED Solar Solar to Rem 2W 50 cm Round IP44 met aluminium PIR -detector (pakket van 5): een economisch en hoogwaardige accessoire
Als u op zoek bent naar een accessoire dat zowel economisch als van hoge kwaliteit is om uw cursus of uw tuin te verlichten, LED -zonne -energie om 2W 50 cm ronde IP44 te remmen met aluminium PIR -detector (5 pack) is gemaakt voor jou. Het is inderdaad een accessoire met een IP44 -beveiligingsindex en CE -certificering. Bovendien moet je weten dat zijn energieklasse F.
U wilt andere soorten vinden vlekken Extern in deze geest 'Ontdek de prachtige verzameling silumen.com.
| Puissance | of |
| Efficacité lumineuse | 100 lm/W |
| Flux lumineux | 200 lm |
| Température de couleur | Warm wit (2300K-3500K) |
| Angle d'éclairage | 110° |
| Dimmable | Non |
| Tension | 3.7V |
| Tension d'alimentation | H. |
| Indice de protection | IP 44 |
| Orientable | Niet |
| Encastrable | Niet |
| Type de détecteur | Beweging |
| Détecteur mouvement | Oui |
| Couleur | Aluminium |
| Matériaux | Aluminium |
| Garantie | 2 Ans |
| Conditionnement | Inpakken |
| Durée de vie | ~ 25000 H |
| Temp. fonctionnement | -20 ° C tot +40 ° C |
| Solaire | Oui |
| Temps de charge | 7 - 8 uur |
Chargement des accessoires compatibles…
Vraiment très bien ce Spot, je recommande vivement!
Découvrez l'alternative
La version professionnelle, avec des performances supérieures












Explorer les catégories liées
11 catégoriesQuestions & réponses
Une question ?
Soyez le premier à poser une question sur ce produit.











